​Mollerup Mølle

​Luneborg

​Skive

Personale - Mollerup​

Jakob Pedersen

Direktion / Salgsansvarlig

Jakob@mollerup.dk

96 69 36 15

Holger Pedersen

Direktion, IT og økonomi

Holger@mollerup.dk
96 69 36 13

Claudio Pelsen

Direktion, Råvarechef

Claudio@mollerup.dk
26 44 46 64

Karl S. Kudsk

Produktansvarlig - Planter

Karl@mollerup.dk

96 69 36 16

Susanne Hørby Christensen

Kvalitetschef

Susanne@mollerup.dk
96 69 36 19

Rasmus Kristensen

Kørselsleder løsvarer

rhk@mollerup.dk

96 69 36 11

Søren B. Christensen

Kørselsleder sækkevarer

Soren@mollerup.dk
96 69 36 12

Jens Jørgen Ditlevsen

Sælger engros

jjd@mollerup.dk

42 64 16 90

Anders Christoffersen

Salgsansvarlig Sjælland

anders@mollerup.dk
51 19 23 03

Jakob Stjerne Hansen

Afvikler

jsh@mollerup.dk

20 60 57 42

Morten Bergmann

Salg/ekspedition
mob@mollerup.dk
61 62 15 63

Erland Christensen

Debitoransvarlig

erland@mollerup.dk

96 69 36 17

Solveig Kristensen

Bogholderi / ekspedition

Solveig@mollerup.dk

96 69 36 06

Claus Damkjær

Debitorbogholderi

claus@mollerup.dk

96 69 36 03

Dorthe Toft Nielsen

Ekspedition

Dorthe@mollerup.dk

96 69 36 14

Anne Marie Væver

Salg / ekspedition

Annemarie@mollerup.dk

96 69 36 02

Brian Bendtsen

Salg/ekspedition/hjemmeside

Brian@mollerup.dk

96 69 36 09

Sara Justesen

Handelsassistent

Sara@mollerup.dk

96 69 36 10

Helene Larsen

Handelsassistent

helene@mollerup.dk

96 69 36 18

Anne Pedersen

Bogholderi/ekspedition

anne@mollerup.dk

96 69 36 04

Kresten Pedersen

Kresten@mollerup.dk

96 69 36 01

Søren Jepsen

Planterådgivning

sje@mollerup.dk

93 92 67 11

Seneste nyt​

Vejsalt
Det er ved at være koldt, og derfor snart ved tiden hvor der skal saltes på veje og fortove. Se vores priser på vejsalt ved at klikke her
Læs hele nyheden
Mollerup Mølle sender båd med 13.500 tons hvede til Spanien
I sidste uge sendte Mollerup Mølle en skibsladning hvede af sted mod Spanien. Det var en stor opgave som blev løst rigtigt godt, og vi fik sendt rigtigt gode varer af sted.
Læs hele nyheden

Se alle vores nyheder - Klik her

Skriv til os

Hvis du er interesseret i at høre mere om vores mange produkter såsom foder, gødning, korn eller olieprodukter, så er du altid velkommen til at sende os en e-mail ved at udfylde nedenstående formular.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Adresse

Mollerup Mølle A/S

Møllervang 1, 7900 Nykøbing M

​CVR: 51658817

Kontakt os

☎ Tlf.: 97 74 43 11

✉ E-mail: mm@mollerup.dk

Følg os

Find os

Mollerup Mølle A/S
Østervang 51
7900 Nykøbing M

​Thissinghus Købmandsgård

​Thissingvej 40

7970 Redsted

​Luneborg Foder​

Luneborgvej 306

9382 Tylstrup

Mollerup Mølle A/S - Skive

​Strandvejen 6-8

7800 Skive