​Mollerup Mølle

​Luneborg

​Skive

Personale - Mollerup​

Kresten Pedersen

Direktør

Kresten@mollerup.dk

96 69 36 01

Claus Damkjær

Debitorbogholderi

Claus@mollerup.dk

96 69 36 03

Jakob Pedersen

Salgsansvarlig

Jakob@mollerup.dk

96 69 36 15

Karl S. Kudsk

Produktansvarlig - Planter

Karl@mollerup.dk

96 69 36 16

Jørgen F. Madsen

Produktansvarlig - Foder

Jorgen@mollerup.dk

96 69 36 08

Kim O. Nielsen

Salg / køb grovvarer

Kim@mollerup.dk

96 69 36 14

Solveig Kristensen

Bogholderi/ekspedition

Solveig@mollerup.dk

96 69 36 06

Anne Marie Johansen

Salg / ekspedition

Annemarie@mollerup.dk

96 69 36 02

Anne Pedersen

Bogholderi / ekspedition

Anne@mollerup.dk

96 69 36 04

Holger Pedersen

IT og økonomi

Holger@mollerup.dk

96 69 36 13

Dorthe Toft Nielsen

Kørselsleder løsvarer

Dorthe@mollerup.dk

96 69 36 11

Tommy Pedersen

Salg / Nordjylland

Tommy@mollerup.dk

61 62 15 59

Brian Bendtsen

Salg/ekspedition/hjemmeside

Brian@mollerup.dk

96 69 36 09

Søren B. Christensen

Kørselsleder sækkevarer

soren@mollerup.dk

96 69 36 12

Sara Justesen

Handelselev

sara@mollerup.dk

96 69 36 10

Erland Christensen

Debitoransvarlig

erland@mollerup.dk

96 69 36 17

Seneste nyt​

Mød Mollerup Mølle i foråret
Mollerup Mølle er repræsenteret ved mange begivenheder i løbet af foråret. I det følgende kan du se hvor du kan møde os.
Læs hele nyheden
Samourai elektrisk sprayer
Mollerup Mølle er blevet forhandler af Samourai elektrisk sprayer. Ring til Kim på 96693614 for at høre nærmere.
Læs hele nyheden

Se alle vores nyheder - Klik her

Skriv til os

Hvis du er interesseret i at høre mere om vores mange produkter såsom foder, gødning, korn eller olieprodukter, så er du altid velkommen til at sende os en e-mail ved at udfylde nedenstående formular.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Adresse

Mollerup Mølle A/S

Østervang 51, 7900 Nykøbing M​

​CVR: 51658817

Kontakt os

☎ Tlf.: 97 74 43 11

✉ E-mail: mm@mollerup.dk

Følg os

Find os

Mollerup Mølle A/S
Østervang 51
7900 Nykøbing M

​Thissinghus Købmandsgård

​Thissingvej 40

7970 Redsted

​Luneborg Foder​

Luneborgvej 306

9382 Tylstrup

Mollerup Mølle A/S - Skive

​Strandvejen 6-8

7800 Skive