​Mollerup Mølle

​Luneborg

​Skive

Personale - Mollerup​

Kresten Pedersen

Kresten@mollerup.dk

96 69 36 01

Claus Damkjær

Debitorbogholderi

Claus@mollerup.dk

96 69 36 03

Jakob Pedersen

Direktion / Salgsansvarlig

Jakob@mollerup.dk

96 69 36 15

Karl S. Kudsk

Produktansvarlig - Planter

Karl@mollerup.dk

96 69 36 16

Erland Christensen

Debitoransvarlig

erland@mollerup.dk

96 69 36 17

Kim O. Nielsen

Salg / køb grovvarer

Kim@mollerup.dk

96 69 36 14

Solveig Kristensen

Bogholderi / ekspedition

Solveig@mollerup.dk

96 69 36 06

Anne Marie Væver

Salg / ekspedition

Annemarie@mollerup.dk

96 69 36 02

Anne Pedersen

Bogholderi / ekspedition

Anne@mollerup.dk

96 69 36 04

Holger Pedersen

Direktion, IT og økonomi

Holger@mollerup.dk

96 69 36 13

Dorthe Toft Nielsen

Kørselsleder løsvarer

Dorthe@mollerup.dk

96 69 36 11

Tommy Pedersen

Salg / Nordjylland

Tommy@mollerup.dk

61 62 15 59

Brian Bendtsen

Salg/ekspedition/hjemmeside

Brian@mollerup.dk

96 69 36 09

Søren B. Christensen

Kørselsleder sækkevarer

soren@mollerup.dk

96 69 36 12

Sara Justesen

Salg/ekspedition

sara@mollerup.dk

96 69 36 10

Helene Larsen

Handelselev

helene@mollerup.dk

96 69 36 18

Jens Jørgen Ditlevsen

Sælger engros

jjd@mollerup.dk

42 64 16 90

Seneste nyt​

Månedsnyt april
Læs seneste nyt fra Mollerup Mølle. Denne gang bl.a. om strategi for sprøjtning, olie og vildtagre.
Læs hele nyheden
Mollerup Mølle får for første gang et eksternt bestyrelsesmedlem.
Det er slut med udelukkende at være et familieforetagende på grovvarevirksomheden Mollerup Mølle ved Nykøbing Mors. For første gang siden Mollerup Mølles etablering i 1940 har bestyrelsen fået et eksternt medlem.
Læs hele nyheden

Se alle vores nyheder - Klik her

Skriv til os

Hvis du er interesseret i at høre mere om vores mange produkter såsom foder, gødning, korn eller olieprodukter, så er du altid velkommen til at sende os en e-mail ved at udfylde nedenstående formular.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Adresse

Mollerup Mølle A/S

Møllervang 1, 7900 Nykøbing M

​CVR: 51658817

Kontakt os

☎ Tlf.: 97 74 43 11

✉ E-mail: mm@mollerup.dk

Følg os

Find os

Mollerup Mølle A/S
Østervang 51
7900 Nykøbing M

​Thissinghus Købmandsgård

​Thissingvej 40

7970 Redsted

​Luneborg Foder​

Luneborgvej 306

9382 Tylstrup

Mollerup Mølle A/S - Skive

​Strandvejen 6-8

7800 Skive