​Mollerup Mølle

​Luneborg

​Skive

Personale - Mollerup​

Kresten Pedersen

Kresten@mollerup.dk

96 69 36 01

Claus Damkjær

Debitorbogholderi

Claus@mollerup.dk

96 69 36 03

Jakob Pedersen

Direktion / Salgsansvarlig

Jakob@mollerup.dk

96 69 36 15

Karl S. Kudsk

Produktansvarlig - Planter

Karl@mollerup.dk

96 69 36 16

Erland Christensen

Debitoransvarlig

erland@mollerup.dk

96 69 36 17

Kim O. Nielsen

Salg / køb grovvarer

Kim@mollerup.dk

96 69 36 14

Solveig Kristensen

Bogholderi / ekspedition

Solveig@mollerup.dk

96 69 36 06

Anne Marie Væver

Salg / ekspedition

Annemarie@mollerup.dk

96 69 36 02

Anne Pedersen

Bogholderi / ekspedition

Anne@mollerup.dk

96 69 36 04

Holger Pedersen

Direktion, IT og økonomi

Holger@mollerup.dk

96 69 36 13

Dorthe Toft Nielsen

Kørselsleder løsvarer

Dorthe@mollerup.dk

96 69 36 11

Tommy Pedersen

Salg / Nordjylland

Tommy@mollerup.dk

61 62 15 59

Brian Bendtsen

Salg/ekspedition/hjemmeside

Brian@mollerup.dk

96 69 36 09

Søren B. Christensen

Kørselsleder sækkevarer

soren@mollerup.dk

96 69 36 12

Sara Justesen

Salg/ekspedition

sara@mollerup.dk

96 69 36 10

Helene Larsen

Handelselev

helene@mollerup.dk

96 69 36 18

susanne beskåret

Susanne Hørby Christensen

Kvalitetschef

susanne@mollerup.dk

96 69 36 19

jjd - paint

Jens Jørgen Ditlevsen

Sælger engros

jjd@mollerup.dk

42 64 16 90

Claudio Pelsen

råvarechef

claudio@mollerup.dk

26 44 46 64

Seneste nyt​

Indbydelse til grovfoderaften i Løgstør
Mollerup Mølle inviterer i samarbejde i med Landbonord til grovfodeaften. Det sker tirsdag 1. februar Mød op til en spændende aften hvor du kan høre seneste nyt om bl.a. græs og majs, og hvordan du udnytter gyllen bedst.
Læs hele nyheden
Indbydelse til grovfoderaften i Randers
Mollerup Mølle inviterer i samarbejde i med Landbonord til grovfodeaften. Det sker mandag 31. januar Mød op til en spændende aften hvor du kan høre seneste nyt om bl.a. græs og majs, og hvordan du udnytter gyllen bedst.
Læs hele nyheden

Se alle vores nyheder - Klik her

Skriv til os

Hvis du er interesseret i at høre mere om vores mange produkter såsom foder, gødning, korn eller olieprodukter, så er du altid velkommen til at sende os en e-mail ved at udfylde nedenstående formular.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Adresse

Mollerup Mølle A/S

Møllervang 1, 7900 Nykøbing M

​CVR: 51658817

Kontakt os

☎ Tlf.: 97 74 43 11

✉ E-mail: mm@mollerup.dk

Følg os

Find os

Mollerup Mølle A/S
Østervang 51
7900 Nykøbing M

​Thissinghus Købmandsgård

​Thissingvej 40

7970 Redsted

​Luneborg Foder​

Luneborgvej 306

9382 Tylstrup

Mollerup Mølle A/S - Skive

​Strandvejen 6-8

7800 Skive