​Mollerup Mølle

​Luneborg

​Skive

Personale - Mollerup​

Jakob Pedersen

Direktion / Salgsansvarlig

Jakob@mollerup.dk

96 69 36 15

Holger Pedersen

Direktion, IT og økonomi

Holger@mollerup.dk
96 69 36 13

Claudio Pelsen

Direktion, Råvarechef

Claudio@mollerup.dk
26 44 46 64

Karl S. Kudsk

Produktansvarlig - Planter

Karl@mollerup.dk

96 69 36 16

Susanne Hørby Christensen

Kvalitetschef

Susanne@mollerup.dk
96 69 36 19

Henrik Nielsen

Kørselsleder løsvarer

Henrik@mollerup.dk

96 69 36 11

Søren B. Christensen

Kørselsleder sækkevarer

Soren@mollerup.dk
96 69 36 12

Jens Jørgen Ditlevsen

Sælger engros

jjd@mollerup.dk

42 64 16 90

Anders Christoffersen

Salgsansvarlig Sjælland

anders@mollerup.dk
51 19 23 03

Tommy Pedersen

Salg / Nordjylland

Tommy@mollerup.dk
61 62 15 59

Morten Bergmann

Salg/ekspedition
mob@mollerup.dk
61 62 15 63

Erland Christensen

Debitoransvarlig

erland@mollerup.dk

96 69 36 17

Solveig Kristensen

Bogholderi / ekspedition

Solveig@mollerup.dk

96 69 36 06

Claus Damkjær

Debitorbogholderi

claus@mollerup.dk

96 69 36 03

Dorthe Toft Nielsen

Ekspedition

Dorthe@mollerup.dk

96 69 36 14

Anne Marie Væver

Salg / ekspedition

Annemarie@mollerup.dk

96 69 36 02

Brian Bendtsen

Salg/ekspedition/hjemmeside

Brian@mollerup.dk

96 69 36 09

Sara Justesen

Handelsassistent

Sara@mollerup.dk

96 69 36 10

Helene Larsen

Handelsassistent

helene@mollerup.dk

96 69 36 18

Anne Pedersen

Bogholderi/ekspedition

anne@mollerup.dk

96 69 36 04

Kresten Pedersen

Kresten@mollerup.dk

96 69 36 01

Søren Jepsen

Planterådgivning

sje@mollerup.dk

93 92 67 11

Seneste nyt​

Ophør med produktion med Vet-zink
​Da det fremover ikke længere er lovligt at fodre med vetzink i smågrisefoder vil Lørdag d. 25/6 være absolut sidste leveringsdato af foderblandinger med veterinært zink. Selve forbuddet træder i kraft d.26/6.
Læs hele nyheden
Åbent hus hos Nordic Seed
Invitation til åbent hus hos Nordic Seed i Dyngby.
Læs hele nyheden

Se alle vores nyheder - Klik her

Skriv til os

Hvis du er interesseret i at høre mere om vores mange produkter såsom foder, gødning, korn eller olieprodukter, så er du altid velkommen til at sende os en e-mail ved at udfylde nedenstående formular.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Adresse

Mollerup Mølle A/S

Møllervang 1, 7900 Nykøbing M

​CVR: 51658817

Kontakt os

☎ Tlf.: 97 74 43 11

✉ E-mail: mm@mollerup.dk

Følg os

Find os

Mollerup Mølle A/S
Østervang 51
7900 Nykøbing M

​Thissinghus Købmandsgård

​Thissingvej 40

7970 Redsted

​Luneborg Foder​

Luneborgvej 306

9382 Tylstrup

Mollerup Mølle A/S - Skive

​Strandvejen 6-8

7800 Skive