​Mollerup Mølle

​Luneborg

​Skive

Personale - Luneborg​

Lars Jensen

Salg/ekspedition

lars@mollerup.dk

29 60 46 39

tina

Tina Nielsen

Salg/Ekspedition

tina@mollerup.dk

29 60 80 53

Tommy Pedersen

Salg Nordjylland

tommy@mollerup.dk

61 62 15 59

Keld Larsen

Salg/ekspedition

keld@mollerup.dk

24 60 51 42

Egon Knudsen

Salg Nordjylland

​egon@mollerup.dk

20 65 71 88

morten jessen

Morten Jessen

Salg Nordjyllandmorten@mollerup.dk

91 98 96 02

Seneste nyt​

Ophør med produktion med Vet-zink
​Da det fremover ikke længere er lovligt at fodre med vetzink i smågrisefoder vil Lørdag d. 25/6 være absolut sidste leveringsdato af foderblandinger med veterinært zink. Selve forbuddet træder i kraft d.26/6.
Læs hele nyheden
Åbent hus hos Nordic Seed
Invitation til åbent hus hos Nordic Seed i Dyngby.
Læs hele nyheden

Se alle vores nyheder - Klik her

Skriv til os

Hvis du er interesseret i at høre mere om vores mange produkter såsom foder, gødning, korn eller olieprodukter, så er du altid velkommen til at sende os en e-mail ved at udfylde nedenstående formular.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Adresse

Mollerup Mølle A/S

Møllervang 1, 7900 Nykøbing M

​CVR: 51658817

Kontakt os

☎ Tlf.: 97 74 43 11

✉ E-mail: mm@mollerup.dk

Følg os

Find os

Mollerup Mølle A/S
Østervang 51
7900 Nykøbing M

​Thissinghus Købmandsgård

​Thissingvej 40

7970 Redsted

​Luneborg Foder​

Luneborgvej 306

9382 Tylstrup

Mollerup Mølle A/S - Skive

​Strandvejen 6-8

7800 Skive